خانه / پارچه ملحفه ای / قیمت عمده پارچه ملحفه ای درجه یک ایرانی در بازار داخلی و جهانی

قیمت عمده پارچه ملحفه ای درجه یک ایرانی در بازار داخلی و جهانی

پارچه های ملحفه ای از پرکاربردترین منسوجاتی هستند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این پارچه ها از الیاف طبیعی و نخ می باشند. آنها از نرمی و لطافت بالایی برخوردار هستند. طرح و رنگ های متنوعی از آن وجود دارند که مقاومت بالا و زیبایی ظاهری زیادی دارند. ایران از جمله کشور هایی می باشد که بهترین پارچه ها را تولید می کند به همین خاطر غیر از بازار های داخلی در بازار های خارجی هم طرفداران بسیاری دارند. قیمت عمده پارچه ملحفه ای را باید از کارخانه ها پرسید. 

قیمت عمده پارچه ملحفه ای درجه یک ایرانی در بازار داخلی و جهانی

خرید عمده پارچه ملحفه ای در بازار جهانی

خرید عمده پارچه ملحفه ای در بازار جهانیدر بازار های جهانی مراکز درمانی، هتل ها و.. خریداران تراز اول این ملحفه ها به صورت عمده محسوب می شوند. خرید عمده با قیمت های کمتری هم روبه رو است. 

دذ نمام کشور ها به کیفیت، طول عمر و نرمی پارچه توجه زیادی می کنند از این رو مراکز فروش باید توجه زیادی داشته باشند تا بتوانند بهترین نمونه ها را در اختیار مشتریان قرار دهند. 

فروش ویژه پارچه ملحفه ای با ۲۰ درصد تخفیف در کشور

فروش ویژه پارچه ملحفه ای با ۲۰ درصد تخفیف در کشوردر کشور برخی از مراکز فروش برای جذب مشتری بیشتر تخفیفاتی را در نظر می گیرند. فروش های ویژه با قیمت های ارزان تر و پارچه های با کیفیت همراه است. 

پارچه ملحفه ای در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود نا هر شخص بتواند براساس سلیقه خود آن را انتخاب کرده و خریداری کند. فروش پارچه نخی برای تخت کودکان و سالمندان به صورت عمده صورت می گیرد. 

فروشگاه پارچه ملحفه ای با کیفیت ایرانی و خارجی

فروشگاه پارچه ملحفه ای با کیفیت ایرانی و خارجیفروشگاه های موجود در سراسر دنیا تمام نمونه های ایرانی و خارجی را براساس نیاز مشتریان در اختیار آنها قرار می دهند. این مراکز با مشاورانی که دارند مراجعه کنندگان را راهنمایی می کنند. 

فروش مستقیم پارچه گاه از طریق فروشگاه های اینترنتی نیز انجام می شود. بازار عمده فروشی پارچه همواره داغ و پر رونق است و با استقبال فراوانی روبه رو شده.

لیست قیمت روز پارچه ملحفه ای در سال ۹۸

لیست قیمت روز پارچه ملحفه ای در سال ۹۸هر ساله طبق تورم موجود در همان سال قیمت ها نشخص می شوند. در سال ۹۸ هم مانند دیگر سال ها کارخانه های نساجی لیست هایی را تهیه کرده اند که در آنها مشخصات هر پارچه به همراه قیمت به روزش وجود دارد.

مشخصات موجود در این ایست ها عبارتند از: 

  • نوع محصول 
  • درجه کیفی
  • نوع مصرف
  • قیمت دقیق

میتوانید با مراجعه به مراکز فروش و سایت ها این لیست ها را به دست بیاورید.

نمایندگی پارچه ملحفه ای مرغوب در اصفهان

نمایندگی پارچه ملحفه ای مرغوب در اصفهاندر اصفهان خرید پارچه ملحفه عروسکی برای لوازم سیسمونی بسیار صورت می گیرد. نمایندگی های موجود در اصفهان خرید پارچه متری را هم برای مشتریان امکان پذیر کرده اند تا بتوانند رضایت آنان را به دست بیاورند.

این پارچه ارزان در تهران، اصفهان و دیگر استان ها با درجه های کیفی مختلف و قیمت های متنوع به فروش می رسد. 

مشاور شما:
محمد مهدی ایپچیلر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120160847
تلفن دفتر فروش: 02128422065
شماره فکس : 02128422135
آدرس کانال: nasajineda@
آدرس سایت: www.nasajineda.com
پست الکترونیکی: info@nasajineda.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده پارچه ملحفه ای مرغوب با تخفیف ویژه در سراسر کشور

قیمت عمده پارچه ملحفه ای مرغوب با تخفیف ویژه در سراسر کشور به صورت لیست شده در اختیار مشتریان قرار می گیرد. لیست قیمت پارچه بسته به جنس، کیفیت، طرح و رنگ بندی آ

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام