خانه / پارچه ملحفه ای / قیمت عمده پارچه ملحفه ای ارزان درجه یک ایرانی در بازار تهران

قیمت عمده پارچه ملحفه ای ارزان درجه یک ایرانی در بازار تهران

کالای خواب و ملحفه از پرفروش ترین محصولات در بازار هستند. تقاضای پارچه ملحفه ای کودک و طرح های ساده برای بزرگترها به قدری در بازار زیاد است که کارخانه های نساجی زیادی در سطح کشور به تولید این محصول روی آورده اند و آن را به صورت عمده روانه بازار می کنند. قیمت عمده پارچه ملحفه ای در تهران و سایر شهرها بسیار بیشتر از قیمت درب کارخانه است. مراکز فروش مستقیم از کارخانه و سایت های فروش و عرضه مستقیم سعی در نزدیک کردن قیمت کارخانه و بازار به یکدیگر دارند.

قیمت عمده پارچه ملحفه ای ارزان درجه یک ایرانی در بازار تهران

پخش عمده پارچه ملحفه ای درجه یک ایرانی

پخش عمده پارچه ملحفه ای درجه یک ایرانیفروشگاههای پارچه فروشی، فروش عمده پارچه نخی را در طاقه های بزرگ در جنسها، طرح ها و بافت های مختلف انجام می دهند. این محصول در بازار بسیار پر فروش است و با توجه به تراکنش مالی بسیار بالایی که در این عرصه وجود دارد، کارخانه های تولید منسوجات خانگی و کالای خواب سرمایه گذاری خوبی روی آن کرده اند.

برای خرید پارچه ارزان و خرید پارچه ملحفه ای عروسکی برای اتاق کودک و سرویس سیسمونی نوزاد می توان از فروشگاه های عرضه مستقیم این محصولات خرید مقرون به صرفه تری داشت.

سفارش پارچه ارزان در بازار داخلی و جهانی

سفارش پارچه ارزان در بازار داخلی و جهانیبرای کسانی که تازه وارد بازار فروش می شوند خرید عمده به صرفه تر است. محصولات داخلی و خارجی زیادی در بازار داخل ایران وجود دارند که داشتن یک منبع مورد اعتماد برای خرید، می تواند موقعیتی استراتژیک باشد. محصولات کشورهای چین و ترکیه هم در داخل به فروش می رسند. هرچند تولید کنندگان ایرانی این محصول را در مقادیر بالا راهی بازار می کنند ولی وجود بعضی تعرفه ها و تفاوت قیمت محصولات داخلی مانند قیمت پارچه ملحفه ای اردکان، لزوم وجود اجناس خارجی را بیشتر می کند.

عمده فروشی پارچه ملحفه ای در بازار تهران

عمده فروشی پارچه ملحفه ای در بازار تهراناین کالا در جنسها، الیاف، رنگ و طرح های مختلفی تولید می شود. لیست قیمت پارچه را می توان از فروشگاه ها و سایت های اینترنتی به راحتی به دست آورد. هنگام خرید باید به نوع بافت و الیاف پارچه و عرض مورد نیاز توجه داشت. عرض های مختلف این محصول برای مصارف متنوع مثل روتختی و روبالشتی مورد استفاده است.

ارزانترین قیمت پارچه ملحفه ای در اصفهان

ارزانترین قیمت پارچه ملحفه ای در اصفهانبهترین و ارزانترین قیمت این کالا در اصفهان را می توان از فروشگاه های بزرگ پارچه به دست آورد. با توجه به وجود کارخانجات نساجی بزرگ در این شهر که این محصول را در رنگ ها و طرح های متنوع به بازار عرضه می کنند، هر مشتری می تواند با توجه به نیاز و سلیقه خود، بهترین انتخاب با مناسب ترین و ارزانترین قیمت را داشته باشد. 

مشاور شما:
محمد مهدی ایپچیلر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120160847
تلفن دفتر فروش: 02128422065
شماره فکس : 02128422135
آدرس کانال: nasajineda@
آدرس سایت: www.nasajineda.com
پست الکترونیکی: info@nasajineda.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز پارچه ملحفه ای با کیفیت مناسب در سال ۹۸

انواع مختلف پارچه های ملحفه ای ساده، رنگی و طرحدار با استفاده از الیاف طبیعی و صنعتی مختلف توسط کارخانجات و واحدهای تولیدی مختلف در کشور ما تولید می شوند و تولی

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام